Zaznacz stronę

Osiągnięcia wystawowe

ACHAJA Athemi


 

2018

Bundessieger Dortmund (Niemcy) 18.11.2018
kl.użytkowa, ocena doskonała 2, res-CAC => CAC
sędzia: Emma Archibald (GB)

Special CAC – Hungarian Retriever & Waterdog Club – Komarom 21.10.2018
kl.użytkowa, lok.1, ocena doskonała, CAC
sędzia: Alessandro Zeppi (IT)

3x CACIB Komarom (Węgry) 19-20-21.10.2018
2 x 1 lokata, 1x 2 lokata, 3 x ocena doskonała, 2x CAC, 1x res-CAC
sędzia: Maria Ceccarelli (IT), Alberto Cuccillato (IT), Vilmos Kardos (HU)

CACIB Leipzig (Niemcy) -Lipsk 26.08.2018
kl.użytkowa, lokata 1, ocena doskonała, CAC
sędzia: Sigrid Jarmer (A)

CACIB Leipzig (Niemcy) -Lipsk 25.08.2018
kl.championów, lokata 2, ocena doskonała, res-CAC
sędzia: Monika Blaha (A )

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot 5.08.18
kl.użytkowa, ocena doskonała, lok.1, CWC
sędzia: Liam Moran (IRL)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot 4.08.18
kl. championów, ocena doskonała, lok.2
sędzia: Milos Kaspar (CZ)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Gorzów Wlkp 15.07.18
kl. championów, lok.1, doskonała, CWC, res-CACIB
sędzia: Clodagh Fallon (IRL)

CACIB Velka Ida 8.07.18
kl.champion, lok.1, doskonała, CAC, res-CACIB
sędzia: Kristina Tar (UA)

CACIB Velka Ida 7.07.18
kl.użytkowa, lok.1, doskonała,
CAC
sędzia: Eva Felszeghyová (SLO)

CACIB Rogla (Słowenia) 1.07.18
kl. champion, lok.1, ocena doskonała, CAC, res-CACIB
sędzia: Irina Poletaeva (FIN)

CACIB Rogla (Słowenia) 30.06.18
kl.champion, lok.1, ocena doskonała, CAC
sędzia: Ivan Vasiljević (SRB)

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich – Uzarzewo (Poznań) 9.06.18
kl.użytkowa, lok.1, doskonała, CWC, BIS Psów Użytkowych IV
sędzia: Milena Seidel (PL) Bis: Chris Hancock (IRL)

CACIB Umag (Chorwacja) 3.06.18
kl.użytkowa, lok.1, ocena doskonała, CAC
sędzia: Rocchi Daila (HR)

Retriever Speciality – Umag (Chorwacja) 2.06.18
kl.użytkowa, lok.1, ocena doskonała, CAC, BIS Working 3
sędzia: Jim Nolan  (UK)

CACIB Umag (Chorwacja) 2.06.18
kl. championów, lok.1, ocena doskonała, CAC, res-CACIB
sędzia: Elise Nolan (UK)

3x CACIB 19-21.05.18 Szilvásvárad (Hungary)
1x lokata 1, 2x lokata 2, 1x CAC, 2x res CAC, 3x ocena doskonała
sędzia: 1 dzień Sean Delmar (IRL) 2 dzień: Emma Archibald (IRL), 3 dzień: Cristian Stefanescu (RO)

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich – Manowo 1.05.2018
kl.użytkowa lok.1, ocena doskonała, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOS, BIS Psów Użytkowych 3
Sędzia: Aleksander Skrzyński (PL)

 

2017

CACIB Veľká Ida (Słowacja)  1.07.2017 
kl.championów, lokata 1, ocena doskonała, CAC, res-CACIB
sędzia: Judit Beke (HU)

CACIB Umag (Chorwacja) 4.06.2017
kl.championów, lokata 1,ocena doskonała, CAC, CACIB, BOS
sędzia: Alessandro Zeppi (IT)

CACIB Umag (Chorwacja) 3.06.2017
kl.championów, lokata 1,ocena doskonała, CAC, CACIB, BOS
sędzia:  Margret Moller-Sieber (DE)

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich -Antoninek 21.05.2017
kl.championów, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Anatoli Zhuk (BLR)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -Łódź 14.05.2017
kl.championów, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Zoia Oleinikova (UA)

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich -Manowo 1.05.2017
kl.championów, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Ina Małecka (PL)

CACIB Chemnitz (Niemcy) 8.04.2017
kl.championów, lokata 1, ocena doskonała, CAC, res-CACIB
sędzia: Andras Polgar (SLO)

Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych  – Bydgoszcz 11.02.17
kl.otwarta, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Panos Demetriou (CY)

2016

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -Lublin 11.12.2016
kl.pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Patsy Hollings (GB)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Kielce 13.11.16
kl.pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Judit Beke (H)

CACIB Turda (Rumunia) 8.10.16
kl.pośrednia, ocena doskonała, lokata 1, CAC
sędzia: Simu Calin (RO)

Romania Retriever Club -Turda 8.10.2016
kl.pośrednia, ocena dokonała, lokata 2
sędzia: Bruno Facq (FR)

CACIB Turda (Rumunia) 9.10.16
kl.pośrednia, ocena doskonała, lokata 2
sędzia: Athanasios Garivaldis (CY)

CAC Turda (Rumunia) 8.10.16
kl.pośrednia, ocena dokonała, lokata 1, CAC, Best Bitch, BOB, BOG II
sędzia: Sanja Vretenicic (ME)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Wrocław 24.09.16
kl.pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Piotr Król (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Gorzów Wlkp 18.09.16
kl.pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Andrzej Stępiński (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Koszalin 17.07.16
kl.otwarta, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Warszawa 9.07.16
kl.młodzieży, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Ozan Belkis (TR)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Szczecin 26.06.16
kl.pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Aneta Dopierała (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Szczecin 25.06.16
kl.pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOS
sędzia: Axel Komorowski (D)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Kraków 19.06.2016
kl.młodzieży, lokata 3, ocena doskonała
sędzia: Grzegorz Weron (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Kalisz 12.06.2016
kl.pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Wojciech Burski (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Ustka 22.05.2016
kl.młodzieży, lokata 1, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BIS Junior 2
sędzia: Marian Paweł Bocianowski (PL)

Myśliwska Wystawa Psów Rasowych – Wrocław 16.04.16
kl.młodzieży, lokata 1, ocena: doskonała, Zwycięzca Młodzieży, BOS
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Choceń 12.03.16
kl.młodzieży, lok.2, ocena doskonała
sędzia: Aleksander Skrzyński (PL)

 

2015

Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Koszalin 14.11.15
kl.młodzieży, lok.3, ocena doskonała
sędzia: Anna Pulikowska-Klimonda (PL)

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich – Solec Kujawski 04.10.15
kl.szczeniąt, lok.2, ocena wybitnie obiecująca
sędzia: Aleksander Skrzyński (PL)

Krajowa Wystawa gr.VIII – Sopot 23.08.15
kl.szczeniąt, lok.2, ocena wybitnie obiecująca
sędzia: Elżbieta Sobieszczańska(PL)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Sopot 22.08.15
kl.szczeniąt, lok.1, ocena wybitnie obiecująca, Najlepsze Szczenię
sędzia: Wojciech Trzebiecki(PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Koszalin 19.07.15
kl.młodszych szczeniąt, lokata 1, ocena: wybitnie obiecująca, Najlepsze Młodsze Szczenię
sędzia: Maciej Wytyk (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Kalisz 07.06.15
kl.szczeniąt młodszych, lokata 1, ocena: wybitnie obiecująca
sędzia: Monika Parasyn (PL)