Zaznacz stronę

 

Osiągnięcia wystawowe

DEMETER Athemi


 

2021

CACIB Nitra Słowacja  26.09.2021
kl. pośrednia, lokata 2, ocena doskonała, res -CAC
sędzia: Vladimir Piskay (SK)

CACIB Nitra (Słowacja) 25.09.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CAC, res-CACIB
sędzia: Jana Janek (SK)

CACIB Nitra (Słowacja) 24.09.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB
sędzia: Kristina Vaníčková (CZ)

CAC Transilvania -Targu Mures (Rumunia) 12.09.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CAC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB
sędzia: John R. Walsh (IRL)

CACIB Dracula -Targu Mures (Rumunia) 11.09.2021
kl. pośrednia, lokata 2, ocena doskonała, res-CACIB
sędzia: Linda Volarikova (SK)

CACIB Mures -Targu Mures (Rumunia) 10.09.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CAC, res-CACIB
sędzia: Dorota Witkowska (PL)

Krajowa Wystawa Psów Ras Rasowych  -Świebodzice 5.09.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Chorzów 4.09.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC
sędzia: Antoaneta Penkova (BG)

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich -Wrocław 29.08.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB
sędzia: Anna Pulikowska -Klimonda (PL)

Klubowa Wystawa Retrieverów  -Warszawa  28.08.2021
kl. pośrednia, lokata 4, ocena doskonała
sędzia: Jose Miguel Doval Sanchez (ES)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -Białystok 22.08.2021
kl. pośrednia, lokata 1, ocena doskonała, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, CACIB, BOB
sędzia: Kristina Vaníčková (CZ)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Jelenia Góra 18.07.2021
kl. pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Maciej Lipiec (PL)

Krajowa Wystawa Psów Ras Rasowych  -Jelenia Góra 17.07.2021
kl. pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Gorzów Wlkp. 11.07.2021 
kl. pośrednia, lokata 3, ocena doskonała
sędzia: Anna Bogucka (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Gorzów Wlkp. 10.07.2021
kl. pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Grzegorz Robak (PL)

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich -Antoninek  26.06.2021
kl. pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich -Łódź 19.06.2021
kl. pośrednia, lokata 3, ocena doskonała
sędzia: Piotr Król (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Manowo 5.06.2021
kl. pośrednia, lokata 2, ocena doskonała
sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

2020

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich -Łącko (o. Bydgoszcz)  04.10.2020
kl.młodzieży, lokata 1, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży
sędzia: Sławomir Sztul (PL)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -Leszno 27.09.2020
kl.młodzieży, lokata 3, ocena doskonała
sędzia: Tomasz Mroczek (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Gorzów Wlkp 13.09.2020
kl.młodzieży, lokata 3, ocena doskonała
sędzia: Marlena Seidel (PL)

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Golub Dobrzyń 15.08.2020
kl.młodzieży, lokata 1, ocena doskonała, Zw. Młodzieży
sędzia: Leszek Siejkowski (PL)